Papírnictví

Školní a kancelářské potřeby

CZ | EN

Podporujeme

Letní tábor Janovka

5. PS (pionýrská skupina) v Děčíně je jednou z mnoha skupin organizace Pionýr, dobrovolného, samostatného sdružení dětí, mládeže a dospělých, které se zabývá osvětou, kulturně-výchovnou činností a obhajobou a uspokojováním zájmů a oprávněných potřeb dětí a členů sdružení. Sdružení s celostátní působností a nezávislého na politických stranách, hnutích a ideologiích.

www.5psdecin.cz

TOM OFTALMO

TOM Oftalmo, oddíl nejen pro zrakově postižené děti.

www.tomoftalmo.cz

DIY PROJEKTY

Prázdninová výtvarka - DIY trika, tašky, deníky a taky jsme pomáhali Spolu dětem.

www.diyprojekty.cz

Zlín Film Fest 2017

Jako v předešlých letech McPen sponzoruje v rámci ZFF akce pro děti, které jsou zrakově postižené a dále akce, kdy se rodiče s dětimi vrhnou na prázdné chodníky a pomocí kříd z nich vykouzlí jeden velký barevný svět.

www.zlinfest.cz

Příměstský tábor 2017

Po stopách dinosaurů na rozhledny Jizerských hor.

Pro děti ve věku od 4 - 9 let.

5 dnů organizovaného programu pod vedením zkušených vedoucích.

www.facebook.com/Semafor-dětský-koutek-a-kavárna-855127787844977/

Dobrá srdce

Nadační fond dobrá srdce byl založen za účelem pomoci nemocným dětem a rodičům samoživitelům v jejich tíživé životní situaci.

www.dobrasrdce.cz

Mezi námi o.p.s.

Obecně prospěšná společnost, která propojuje generace malých dětí a seniorů z domovů důchodců. Cílem je zprostředkovávat předávání zkušeností seniorů dětem, naučit děti úctě a respektu ke stáří, zprostředkovat seniorům energii z radosti a živelnosti těch nejmenších.

www.mezi-nami.cz

Zlín Film Fest 2016

Jako v předešlých letech McPen sponzoruje v rámci ZFF akce pro děti, které jsou zrakově postižené a dále akce, kdy se rodiče s dětimi vrhnou na prázdné chodníky a pomocí kříd z nich vykouzlí jeden velký barevný svět.

www.zlinfest.cz

Bezpečně na silnicích o.p.s.

Posláním této organizace je svými aktivitami přispět k významnému snížení závažné dopravní nehodovosti a jejích následků. Dále úsílí o dosažení špičkové úrovně provádění dopravně bezpečnostních akcí a aktivit určené široké veřejnosti a dětem předškolního věku, kde získají potřebné znalosti a dovednosti v oblasti silničního provozu.

www.bezpecne-ops.cz

Zlín Film Fest 2015

V rámci zlínského filmového festivalu konaného v roce 2015 jsme opět podpořili akci „Radost tvořit“ jež je organizována pro děti těžce zrakově postižené a další akci, které jsme byli partnerem je „Malování na chodníku“, kde se vymalují všechny děti i rodiče dle vlastní fantazie.

www.zlinfest.cz

Mateřské centrum Rákosníček

Občanské sdružení jehož posláním je posilovat roli rodiny, rodičovské výchovy a mezigneračních vztahů. Sdružení pomáhá rodičům na mateřské a rodičovské dovolené vyjít z izolace.

www.mcrakosnicek.cz

Andělé bez Křídel

Občanské sdružení jež pomáhá dětem s hendikepem a jejich rodinám.

www.andelebezkridel.webnode.cz

Zlín Film Festival 2014

V roce 2014 papírnictví McPen  v rámci festivalu podpořilo akci "Radost tvořit", která je určena pro děti těžce zrakově postižené a ukazuje, že i tyto holky a kluci dokáží s papírem a barvami velké věci. Další akcí, které jsme na festivalu partnerem je "Malování na chodníku", kde všechny děti a jejich rodiče, kteří mají rádi malování, rozvinou svou fantazii a na pár okamžiků ozdobí zlínské cesty.

www.zlinfest.cz

Dům tří přání

Nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je všestranná pomoc dětem a jejich rodinám v nouzi s cílem umožnit jim bezpečný vývoj v jejich původní rodině.

www.dumtriprani.cz/

Zlín Film Festival 2013

Festival patří k nejstarším festivalům svého druhu na světě. Svým účastníkům přináší pestrou nabídku filmového i doprovodného programu hlavně pro děti a mládež.

www.zlinfest.cz/

Galerie Umění pro děti 2012 Příběhy pro Davídka

Nezisková organizace založená za účelem podpory vztahu dětí k umění, jejímž hlavním cílem je správně podchytit vnímání dětí na začátku jejich rozvoje a pomoci se jim vymanit ze současného trendu vnímání masové kultury. Součástí činností galerie jsou i různé charitativní výstavy za účelem pomoci nemocným či handicapovaným dětem.

www.galeriegud.cz

Letní dětský tábor
Janovka 2012

Sdružení mladých lidí, především studentů středních a vysokých škol, kterým není lhostejné jak děti tráví svůj volný čas o letních prázdinách. V prostředí šluknovského výběžku se učí novým věcem a dovednostem v rámci táborových her.

www.ldt-janovka.webnode.cz

Bez Vás, našich věrných zákazníků by to určitě nešlo.

Děkujeme především Vám,
za podporu a přízeň.
Váš McPen

Naši dodavatelé

Albi Aladine Argus Bagmaster Baloušek Tisk Bobo Belle Satin Centropen Concorde Colorino Filofax Herlitz Koh-I-Noor LamyBelmil Lowlands Maped MFP Moleskine Nekupto Oxford Parker Pelikan Pentel Pigna Pilot PP Pritt Snopake Stabilo Stewo Tesa Tradag Trendhaus Zdravá lahev Zoetzl Coocazoo Step by Step CROSS